28 Temmuz 2014 Pazartesi

Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayları

Ak Parti belediye başkan adaylarını açıklıyoruz...

03 Ocak 2014 Cuma 09:46
Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayları

İnternet sitelerine sızan listeye göre AK Parti'nin belediye başkan adaylarının kesinleştiği ifade ediliyor. Resmi bir açıklama olmadığı için bu liste doğru olabileceği gibi manipülasyon amaçlı da piyasaya verilmiş olabilir. Timetürk'ün görüştüğü kaynaklar listede doğru ile yanlış adayların karıştırılarak bir listenin oluşturulduğunu ve çoğu kararın hala verilmediğini ifade ederek, "Liste manipülasyon amaçlı ve bilerek dolaşıma sokuldu" dedi

İşte iddia edilen ve doğruluğu teyit edilmeyen "AK parti başkan adayları sıralı tam liste, Yerel seçim 30 Mart 2014 Listesi."

İŞTE 30 İLİN BELLİ OLAN ADAYLARI

İSTANBUL

Adalar: Coşkun Özden

Arnavutköy: Ahmet Haşimi Baltacı

Ataşehir: Nimetullah Topu

Avcılar: Bayram Şenocak

Bağcılar: Lokman Çağırıcı

Bahçelievler: Osman Develioğlu

Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin

Başakşehir: Mevlüt Uysal

Bayrampaşa: Atila Aydıner

Beşiktaş: Zeynep Abidin Okul

Beykoz: Yücel Çelikbilek

Beylikdüzü: Yusuf Uzun

Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan

Büyükçekmece: Celal Babayiğit

Çatalca: Savaş Barutçu

Çekmeköy: Ahmet Poyraz

Esenler: M. Tevfik Göksu

Esenyurt: Necmi Kadıoğlu

Eyüp: Remzi Aydın

Fatih: Mustafa Demir

Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Usta

Güngören: Şakir Yücel Karaman

Kadıköy: Hurşit Yıldırım

Kağıthane: Fazlı Kılıç

Kartal: Temurhan Yıldız

Küçükçekmece: Temel Karadeniz

Maltepe: Edibe Sözen Yavuz

Pendik: Salih Kenan Şahin

Sancaktepe: İsmail Erdem

Sarıyer: Mahmut Sedat Özsoy

Silivri: Tahir Sert

Sultanbeyli: Hüseyin Keskin

Sultangazi: Cahit Altunay

Şile: Can Tabakoğlu

Şişli: Mukadder Başeğmez

Tuzla: Şadi Yazıcı

Ümraniye: Hasan Can

Üsküdar: Hilmi Türkmen

Zeytinburnu: Murat Aydın

BARTIN - SEYFETTİN KALAY

AMASRA ALİ -YILDIRIM

KURUCAŞİLE -MEHMET ZİHNİ SAYIN

ULUS HASAN - HÜSEYİN UZUN

BAYBURT - METE MEMİŞ

AYDINTEPE ŞÜKRÜ YAYAN

DEMİRÖZÜ - SELAMİ ERSEN

BİNGÖL - YÜCEL BARAKAZİ

ADAKLI - ZEKİ IŞIK

GENÇ - MEHMET HADİ TOPRAKTAN

KARLIOVA - VEYSİ BİNGÖL

KIĞI - COŞKUN GÜVEN

SOLHAN - ABDULHAKİM YILDIZ

YAYLADERE - SABAHATTİN KÖYMEN

YEDİSU - SALİH UÇAN

BİTLİS - FEHMİ ALAYDIN

ADİLCEVAZ - NECATİ GÜRSOY

AHLAT - ABDULALİM MÜMTAZ ÇOBAN

GÜROYMAK - HÜSEYİN MUTLU

HİZAN - BEDİRHAN EKİNCİ

MUTKİ - VAHDETTİN BARLAK

TATVAN - FETTAH AKSOY

ÇANAKKALE - MEHMET DANİŞ

AYVACIK - MEHMET ÜNAL ŞAHİN

BAYRAMİÇ - SAADETTİN ARSLAN

BİGA - MEHMET ÖZKAN

BOZCAADA - ALİ BALCI

ÇAN - ABDURRAHMAN KUZU

ECEABAT - KEMAL DOKUZ

EZİNE - HALUK BABAOĞLU

GELİBOLU - AYGEN AKDAĞ

GÖKÇEADA - YÜCEL ATALAY

LAPSEKİ - EYÜP YILMAZ

YENİCE - VEYSEL ACAR

DÜZCE - MEHMET KELEŞ

AKÇAKOCA - CÜNEYT YEMENİCİ

CUMAYERİ - RECEP TUNA

ÇİLİMLİ - MUHSİN YAVUZ

GÖLYAKA - BEKİR AKBULUT

GÜMÜŞOVA - AHMET AZAP

KAYNAŞLI - EROL BAYRAKTAR

YIĞILCA - MUZAFFER YİĞİT

EDİRNE - AHMET GÜNŞEN

ENEZ - ABDULLAH BOSTANCI

HAVSA - NACİ ARDA

İPSALA - MEHMET KERMAN

KEŞAN - MUSTAFA MERCAN

LALAPAŞA - ALİ OSMAN UZMAN

MERİÇ - NİHAT YÖRÜK

SÜLOĞLU - EROL ATİK

UZUNKÖPRÜ - ERCAN ÇOBANOĞLU

ERZİNCAN - CEMALETTİN BAŞSOY

ÇAYIRLI - ATINÇ BAHADIR

İLİÇ - AHMET RAMAZAN BURAN

KEMAH - MAHMUT CANTEKİN

KEMALİYE - MUSTAFA HAZNEDAR

OTLUKBELİ - VAHDET ERCAN

REFAHİYE - VEZİR DUMANLI

TERCAN - KARABEY ATICI

ÜZÜMLÜ - AHMET SAZLI

ESKİŞEHİR - HARUN KARACAN

ALPU - RAFET DEMİRTAŞ

BEYLİKOVA - ÖZKAN ALP

ÇİFTELER - METİN ÖZEN

GÜNYÜZÜ - MEHMET REMZİ ARAYIT

HAN - MUSTAFA PEKAK

İNÖNÜ - KADİR BOZKURT

MAHMUDİYE - AYŞE GÜNEY

MİHALGAZİ - ZEYNEP AKGÜN

MİHALIÇÇIK - İSMAİL UYSAL

ODUNPAZARI - NEVZAT ÖNDER

SARICAKAYA - FARUK GÜLER

SEYİTGAZİ - HASAN KALIN

SİVRİHİSAR - HAMİD YÜZÜGÜLLÜ

TEPEBAŞI - ORHAN SOYDAŞ

HAKKARİ - OSMAN KIZILBAN

ÇUKURCA - MUSTAFA TURAN

ŞEMDİNLİ - FİKRİ ALGÜL

YÜKSEKOVA - MEHMET ALİ VATANSEVER

HATAY - SADULLAH ERGİN

ALTINÖZÜ - RİFAT SARI

ANTAKYA - İSMAİL KİMYECİ

ARSUZ - MEHMET SÜRER

BELEN - ADNAN VURUCU

DEFNE - ONUR KARATAŞ

DÖRTYOL - BİLGEHAN AKSOY

ERZİN KASIM - ŞİMŞEK

HASSA - ABDURRAHMAN DEMİREL

İSKENDERUN - MEHMET SOYDAN

KIRIKHAN - AYHAN YAVUZ

KUMLU - İBRAHİM PAÇ

PAYAS - BEKİR ALTAN

REYHANLI - HÜSEYİN ŞAMVERDİ

SAMANDAĞ - MEHMET GÜMÜŞ

YAYLADAĞI - MEHMET KALKAN

IĞDIR - MUSTAFA BULUŞ

ARALIK - YILDIRIM TURAN

KARAKOYUNLU - ZİYATALİ DELİKTAŞ

TUZLUCA - AHMET SAİT SADRETTİN TÜRKAN

İZMİR - BİNALİ YILDIRIM

ALİAĞA - İBRAHİM ETHEM YORULMAZ

BALÇOVA - HASAN ÖZCAN

BAYINDIR - MEHMET KERTİŞ

BAYRAKLI - İSMAİL SARI

BERGAMA - HASAN ŞAHİN

BEYDAĞ - FEVZİ KAYA

BORNOVA - İLHAN KAYA

BUCA -CEMİL ŞEBOY

ÇEŞME - MUSTAFA CENGER

ÇİĞLİ - ADNAN YILMAZ

DİKİLİ - AHMET DAĞDELEN

FOÇA - SALİH EMRULLAH KELEŞ

GAZİEMİR - KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ

GÜZELBAHÇE - CENGİZ SANDIKLI

KARABAĞLAR - NECİP KALKAN

KARABURUN - HÜSEYİN ONUR ALTIN

KARŞIYAKA - TANFER KEMERLİ

KEMALPAŞA - ARİF UĞURLU

KINIK - SADIK DOĞRUER

KİRAZ - EROL ÇOMAK

KONAK - İLKNUR DENİZLİ

MENDERES - BÜLENT SOYLU

MENEMEN - MEHMET BİLAL KAPLANGI

NARLIDERE - ERKAN DERELİ

ÖDEMİŞ - MAHMUT BADEM

SEFERİHİSAR - HAMİT NİŞANCI

SELÇUK - DAHİ ZEYNEL BAKICI

TİRE - MEHMET ÇELTİKCOĞLU

TORBALI - ADNAN YAŞAR GÖRMEZ

URLA - ERŞAN EROĞLU

KARABÜK - MEHMET CEYLAN

EFLANİ - İBRAHİM ERTUĞRUL

ESKİPAZAR - DURSUN BAŞ

OVACIK - HÜSEYİN DENLİ

SAFRANBOLU - NECDET AKSOY

YENİCE - ZEKİ ÇAYLI

KİLİS - HASAN KARA

ELBEYLİ - SÜLEYMAN ŞİMŞEK

MUSABEYLİ - AYHAN YILMAZ

POLATELİ - HAKKI ÇELİK

MARDİN - MEHMET VEJDİ KAHRAMAN

ARTUKLU - SERDAL YAY

DARGEÇİT - MEHMET DURSUN

DERİK - HASİP NECİMOĞLU

KIZILTEPE - CEBRAİL DİNLER

MAZIDAĞI - ABDURRAHMAN ÖNEN

MİDYAT - ŞEHMUS NASIROĞLU

NUSAYBİN - MEHMET ALİ TEKİN

ÖMERLİ - YILMAZ ALTINDAĞ

SAVUR - NEZİR YILDIZ

YEŞİLLİ - HAYRETTİN DEMİR

MERSİN - MUSTAFA SEVER

AKDENİZ -MEHMET SİNAN CEBE

ANAMUR - ATİLLA OLÇUM

AYDINCIK - FERAT AKTAN

BOZYAZI - ALİ DENİZ

ÇAMLIYAYLA - İSLAM SARI

ERDEMLİ - ALPASLAN GÜRGENÇ

GÜLNAR - MEHMET BAHAR

MEZİTLİ - NURİ HOCAOĞLU

MUT MURAT - ORHAN

SİLİFKE - BİLAL ÖZKAN

TARSUS - HAKKI MENİZ

TOROSLAR - MEHMET BOLAT

YENİŞEHİR - GÖNÜL DİLMENLİ

MUĞLA - MANSUR HARMANDAR

BODRUM - ALİ SERVER YAZGAN

DALAMAN - BEYHAN KORKUT

DATÇA - GÜNAY CENNET

FETHİYE - MUHSİN ERYILMAZ

KAVAKLIDERE - MEHMET DEMİR

KÖYCEĞİZ - KEMAL CEYLAN

MARMARİS - ALİ DOĞAN TUGAY

MENTEŞE - MESTAN YAYMAN

MİLAS - RÜŞTÜ YİĞİTKAYA

ORTACA - ÇETİN USLU

SEYDİKEMER - YAKUP OTGÖZ

ULA NADİ - ŞENKAL

YATAĞAN - MUSTAFA TOKSÖZ

MUŞ - FEYAT ASYA

BULANIK - RESUL BULUT

HASKÖY - MÜRSEL ÖZEN

KORKUT - HAŞİM ARIK

MALAZGİRT - VEFA YILDIZ

VARTO - MEHMET LÜTFÜ TURGUT

NİĞDE - FARUK AKDOĞAN

ALTUNHİSAR - ERDAL SARI

BOR - SITKI ERAT

ÇAMARDI - YAVUZ SOYLU

ÇİFTLİK - BAYRAM TAŞ

ULUKIŞLA - ALİ UĞURLU

ORDU - ENVER YILMAZ

AKKUŞ - İSA DEMİRCİ

ALTINORDU - ENGİN TEKİNTAŞ

AYBASTI - İZZET GÜNDOĞAR

ÇAMAŞ - ALAHİTDİN GİDER

ÇATALPINAR - AHMET TÜRE

ÇAYBAŞI - İSMET YANIK

FATSA - HÜSEYİN ANLAYAN

GÖLKÖY - ALİ KEMAL MERT

GÜLYALI - TALİP ŞEN

GÜRGENTEPE - YENER YALÇINKAYA

İKİZCE - BAHRİ SÖĞÜT

KABADÜZ - YENER KAYA

KABATAŞ - YAKUP YILMAZ

KORGAN - TUNCAY KİRAZ

KUMRU - GÜNAN MURAT HATİPOĞLU

MESUDİYE - İSA GÜL

PERŞEMBE - KEMAL BAHTİYAR

ULUBEY İSA - TÜRKCAN

ÜNYE - AHMET ÇAMYAR

RİZE - REŞAT KASAP

ARDEŞEN - HAKAN GÜLTEKİN

ÇAMLIHEMŞİN - OSMAN HAŞİMOĞLU

ÇAYELİ - ATİLLA ESMEN

DEREPAZARI - YAKUP SAMANGÜL

FINDIKLI - ADNAN ÖZBALABAN

GÜNEYSU - HALİL TURAN

HEMŞİN - HALİM KAZIM BEKAR

İKİZDERE - HASAN KÖSOĞLU

İYİDERE - AHMET METE

KALKANDERE -  NİHAT ÇOLAK

PAZAR - AHMET BASA

SAKARYA - ZEKİ TOÇOĞLU

ADAPAZARI - SÜLEYMAN DİŞLİ

AKYAZI - HASAN AKCAN

ARİFİYE - İSMAİL KARAPULLUKÇU

ERENLER - CAVİT ÖZTÜRK

FERİZLİ - AHMET SOĞUK

GEYVE - MURAT KAYA

HENDEK - ALİ İNCİ

KARAPÜRÇEK - ORHAN YILDIRIM

KARASU - MEHMET İSPİROĞLU

KAYNARCA - ZEYNUR ÖZEL

KOCAALİ - AHMET ACAR

PAMUKOVA - CEVAT KESER

SAPANCA - AYDIN YILMAZER

SERDİVAN - YUSUF ALEMDAR

SÖĞÜTLÜ - HÜSEYİN GENÇ

TARAKLI - TACETTİN ÖZKARAMAN

SAMSUN - YUSUF ZİYA YILMAZ

ALAÇAM - HADİ UYAR

ASARCIK - İBRAHİM YÜCE

ATAKUM - İSHAK TAŞÇI

AYVACIK - MUSTAFA BELUR

BAFRA - ZİHNİ ŞAHİN

CANİK - OSMAN GENÇ

ÇARŞAMBA - HÜSEYİN DÜNDAR

HAVZA - MURAT İKİZ

İLKADIM - ERDOĞAN TOK

KAVAK - İBRAHİM SARICAOĞLU

LADİK - SELİM ÖZBALCI

ONDOKUZMAYIS - OSMAN TOPALOĞLU

SALIPAZARI - HALİL AKGÜL

TEKKEKÖY - HASAN TOGAR

TERME - ŞENOL KUL

VEZİRKÖPRÜ - İBRAHİM SADIK EDİS

YAKAKENT - HÜSEYİN KIYMA

SİVAS - SAMİ AYDIN

AKINCILAR - HASAN ŞEN

ALTINYAYLA - NECMETTİN MERMER

DİVRİĞİ - HALİT YAZICI

DOĞANŞAR - NECDET OKTAY KARAMAN

GEMEREK - HAKAN BOZBIYIK

GÖLOVA - İBRAHİM YENİDÜNYA

GÜRÜN - MEHMET AKTAŞ

HAFİK - MİTAT İLHAN

İMRANLI - DURHAN DEMİR

KANGAL - MEHMET ÖZTÜRK

KOYULHİSAR - EYÜP AYIN

SUŞEHRİ - FAZLI YÜKSEL

ŞARKIŞLA - AHMET TURGAY OĞUZ

ULAŞ - İSRAFİL GÖÇGÜN

YILDIZELİ - MUSTAFA ARDA

ZARA - SEYİT AHMET PALA

TEKİRDAĞ - MUSTAFA YEL

ÇERKEZKÖY - ALİ ERTEM

ÇORLU - ÖZLEM YEMİŞÇİ

ERGENE - HÜSEYİN BULUT

HAYRABOLU - ŞENER ÇELİKAYAR

KAPAKLI - ÖMER KARADENİZ

MALKARA - SALİH KESKİN

MARMARAEREĞLİSİ - HİKMET ATA

MURATLI - AHMET TÜRKOĞLU

SARAY - İBRAHİM DURAKLI

SÜLEYMANPAŞA - AHMET AYGÜN

ŞARKÖY - HATİP ŞİRAZİ BATI

TRABZON - ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU

AKÇAABAT - ŞEFİK TÜRKMEN

ARAKLI - RECEP ÇEBİ

ARSİN - ERDEM ŞEN

BEŞİKDÜZÜ - ORHAN BIÇAKCIOĞLU

ÇARŞIBAŞI - COŞKUN YILMAZ

ÇAYKARA - HANEFİ TOK

DERNEKPAZARI - MEHMET AŞIK

DÜZKÖY - SALİH BAKAL

HAYRAT - MEHMET NUHOĞLU

KÖPRÜBAŞI - AHMET TEKKE

MAÇKA - KORAY KOÇHAN

OF - SALİM SALİH SARIALİOĞLU

ORTAHİSAR - AHMET METİN GENÇ

SÜRMENE - RAHMİ ÜSTÜN

ŞALPAZARI - FEHMİ CENGİZ

TONYA - OSMAN BEŞEL

VAKFIKEBİR - MUHAMMET BALTA

YOMRA - İBRAHİM SAĞIROĞLU

TUNCELİ - ERKAN EROĞLU

ÇEMİŞGEZEK - NECATİ TAYYAR

HOZAT - TESLİM DALKIRAN

MAZGİRT - SÜLEYMAN CANPOLAT

NAZIMİYE - BERTAL ATEŞ

OVACIK - HASAN HÜSEYİN DİZİ

PERTEK - RECAİ VURAL

PÜLÜMÜR - ALİŞAN ASLAN

YOZGAT - KAZIM ARSLAN

AKDAĞMADENİ - SUPHİ DAŞTAN

AYDINCIK - AHMET KOÇAK

BOĞAZLIYAN - HAMDİ ERDAL

ÇANDIR - MUSTAFA ERTAN ÖRGÜN

ÇAYIRALAN - YASİN ŞAHİNER

ÇEKEREK - BEDRETTİN BOZKURT

KADIŞEHRİ - DAVUT KARADAVUT

SARAYKENT -  AHMET ÖÇAL

SARIKAYA - ALİ OSMAN ERBİR

SORGUN - AHMET ŞİMŞEK

ŞEFAATLİ - ZEKİ BOZKURT

YENİFAKILI - YALÇIN KARADAVUT

YERKÖY - MEHMET AĞAOĞLU



AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Fındıklı – Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin – Osman Haşimoğlu
İkizdere – Hasan Köseoğlu
Hemşin – Kazım Bekar
Güneysu – Halil Turan
Çayeli – Atilla Esmen
İyidere – Ahmet Mete
Pazar – Ahmet Basa
Ardeşen – Hakan Gültekin
Derepazarı – Yakup Samangül
Kalkandere – Nihat Çolak

AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Silivri – Hüseyin Turan
Adalar – Çoşkun Özden
Çatalca – Selim Düşkünler
Esenyurt – Necmi Kadıoğlu
Avcılar – Bayram Şenocak
Başakşehir – Fatih Bolcan
Sultangazi – Cahit Altunay
Küçükçekmece – Timuçin Oğuz
Büyükçekmece – Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü – Vehbi Orakçı
Bağcılar – Lokman Çağırıcı
Esenler – Tevfik Göksu
Güngören – Ş.Yücel Karaman
Bahçelievler – Faruk Çetin
Bayrampaşa – Hasan Türksel
Gaziosmanpaşa – İsmail Ergüneş
Eyüp – Hayrettin Çelik
Fatih – Mustafa Demir
Kağıthane – Fazlı Kılıç
Kadıköy – Hurşit Yıldırım
Zeytinburnu – Murat Aydın
Beykoz – Mustafa Tahmaz
Sarıyer – Selami Uzun
Kartal – Ebubekir Taşyürek
Üsküdar – Hilmi Türkmen
Sancaktepe – İsmail Erdem
Ümraniye – Kadir Gurbetçi
Çekmeköy – Ahmet Poyraz
Sultanbey – Hüseyin Keskin
Maltepe – Edibe Sözen
Pendik – Davut Çakır
Şile – Can Tabakoğlu
Tuzla – Şadi Yazıcı
Beşiktaş – Z.Abidin Okul
Arnavutköy – Abdullah Demirhan

ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Altındağ – Veysel Tirkayi
Mamak – Mesut Akgül
Akyurt – Gültekin Ayantaş
Keçiören – Mustafa Ak
Çamlıdere – H.Caner Can
Çubuk – Tuncay Acehan
Sincan – Mustafa Tuna
Kazan – Lokman Ertürk
Elmadağ – Gazi Şahin
Beypazarı – Cengiz Özalp
Pursaklar – Selçuk Çetin
Çankaya – Saffan Kılınç

ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Sarıçam – Ahmet Zenbilci
Yüreğir – Mahmut Çelikcan
Seyhan – Zihni Aldırmaz
Çukurova – Cüneyt Karaaslan
Kozan – Kazım Özgan
Yumurtalık – Turgut Erişmen
Aladağ – Halil Şahin
Pozantı – Ramazan Demir
Feke – Burhan Şengün
Saimbeyli – Mustafa Uyanık

ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kepez – Hakan Tütüncü
Muratpaşa – Cihan Bulut
Döşemealtı - Nurettin Tursun
Aksu - Ali Akcan
Gazipaşa – Ahmet Büyükakça
Kaş – Mustafa Şalvarlı
Kemer – Yusuf Üras
Manavgat – Recep Barut
Alanya – Hüseyin Güney
Elmalı – Ümit Öztekin
Korkuteli – Mustafa Akdeniz
Konyaaltı – Osman Ali Eciş
Kumluca – Hüsamettin Çetinkaya
İbradı – Muharrem Kaya
Demre – Süleyman Topçu
Gündoğmuş – Mehmet Özeren
Finike – Nail Dülgeroğlu
Serik - Ramazan Etli
Akseki – İsmet Uysal

AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Arapgir – Haluk Cömertoğlu
Arguvan - Vahap Doğan
Darende – Süleyman Eser
Doğanşehir – Vahap Küçük
Kuluncak – Mehmet Boyraz
Hekimhan - Kemal Deniz
Doğanyol - Recep Gülbey
Akçadağ – Ali Kazgan
Battalgazi – Murat Nalçacı
Yeşilyurt - Hacı Uğur Polat
Yazıhan - Nevzat Öztürk
Pütürge – Çetin Akköse
Kale – Murat Koca

AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ceylanpınar – Murat Çoşkunkan
Bozova – Hasan Arusoğlu
Hilvan – Aslan Ali Bıyık
Harran – Mehmet Özyavuz
Birecik – M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü – Mustafa Yavuz
Viranşehir – Mehmet Ekinci
Akçakale – Ahmet Akay
Eyyübiye – Hasan Cece
Siverek – Resul Yılmaz
Haliliye – Mustafa Zahit
Halfeti – Nihat Özdal
Suruç – Necdet Kılıç

AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Tarsus – Hakkı Meniz
Mut – Murat Oktan
Aydıncık – Ferat Aktan
Toroslar – Ender Turhan
Akdeniz – Niyazi Altun
Silifke – Cafer Selvi
Erdemli – Rahmi Erdem
Mezitli – Nuri Hocaoğlu


AK PARTİ İZMİT

İzmit – Nevzat Doğan
Gölcük – Mehmet Ellibeş

AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Seferihisar – Hamit Nişancı
Karabağlar – Nazmi Kalyoncu
Aliağa – Tansu Kaya
Gaziemir – Yıldırım Ulupınar
Konak – İlknur Denizli
Bayraklı – Hamza Dağ
Buca – Cemil Şeboy
Balçova – Melek Eroğlu
Karşıyaka – Tanfer Kemerli
Çiğli – Adnan Yılmaz
Menemen – Bilal Kaplangı
Ödemiş – Mahmut Badem
Selçuk – Zeynel Bakıcır
Çeşme – Mustafa Cenger
Torbalı – Yaşar Görmez
Dikili – Zafer Afyon
Menderes – Bülent Soylu
Kınık – Sadık Doğruer
Bayındır – Mehmet Kertiş
Narlıdere – Aslan Bilgi
Güzelbahçe – Vasfi Çakıroğlu

AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Karakeçili – Hüseyin Özçelik
Bahşili – İbrahim Uyar
Sulakyurt – Ali Şahin
Çelebi – Süleyman Uluyol
Balışeyh – Ali Dedelioğlu
Yahşihan – Ahmet Sungur
Delice – Yüksel Yorulmaz
Çerikli – Nuh Şahin

AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yağlıdere - Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar - Şahin Yılancı
Çamoluk - Savaş Akarçeşme
Dereli - Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce - Aytekin Geçgel
Espiye – Mustafa Karadere
Eynesil – Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı – Ali Bilge
Tirebolu – Ömer Hıdır
Alucra – Durmuş Canikli
Görele – Tolga Erener
Bulancak – Kadir Aydın

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Alpu – Rafet Demirtaş
Beylikova – Özkan Alp
Günyüzü – Mehmet Remzi Arayıt
Han – Mustafa Pekak
Sarıcakaya – Hüseyin Çam
Odunpazarı – Nedim Öztürk
Tepebaşı – Orhan Soydaş

AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Yomra - İbrahim Sağıroğlu
Arsin - Erdem Şen
Araklı - Recep Çebi
Sürmene - Fikri Usta
Köprübaşı - Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar – A.Metin Genç
Of - Murat Saral
Hayrat - Mehmet Nuhoğlu
Çaykara - Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı - Cevdet Cemal Kansız
Maçka - Koray Koçhan
Akçaabat - Şefik Türkmen
Çarşıbaşı - Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir - Muhammet Balta
Beşikdüzü - Metin Kalay
Tonya - Ahmet Kurt
Düzköy - Salih Bakal
Şalpazarı - Necati Selvitop

AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Selçuklu – Uğur İbrahim Altay
Karatay – Mehmet Hançerli
Meram – Serdar Kalaycı
Ereğli – Ömer Öğer,Özkan Özgüven
Ilgın – H.İbrahim Oral
Beyşehir – İzzet Taşçı
Akşehir – Abdulkadir Oğul
Karapınar – Mehmet Yaka
Sarayönü – Şükrü Tınas

AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Pazarlar – Bilal Demirci
Hisarcık – Nihat Helvacı
Altıntaş – Ferit Karabulut
Zafertepe – Arif Teke
Emet – Mustafa Koca

AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Şehzadeler – Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre – Hayrullah Solmaz
Akhisar – Salih Hızlı
Ahmetli – Ahmet Alan
Kula – Selim Aşgın
Saruhanlı – Hüseyin Yaralı
Turgutlu – Serhat Orhan
Soma – Hasan Ergene
Göredes – Muhammed Akyol
Kırkağaç – Yaşar Gedüz
Köprübaşı – Zafer Mergen

AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çatalpınar – Nuhil Kiremitçi
Çaybaşı – Zekeriya Sarıkoca
Fatsa – Hüseyin Anlayan
Gülyalı – Talip Şen
Mesudiye – İsa Gül
Altınordu – Engin Tekintaş
Aybastı – İzzet Gündoğar
Akkuş – İsa Demirci
Çamaş – Mahmut Ayparçası
Perşembe – Selami Çarkçı
İkizce – Kemal Kalyoncu
Kabataş – Yakup Yılmaz
Ünye – Ahmet Arpacıoğlu
Kumru – Ticabi Civelek
Korgan – Sebahattin Bol
Gülköy – Ali Kemal Mert
Gürgentepe – Yener Yalçınkaya
Ulubey – Sait İnan

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Emirdağ – Cengiz Pala
Sandıklı – Ziya Dazkır
Sultandağı – Metin Kumcu
Dinar – Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı – Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye – Lokman Ekici
Şuhut – Recep Bozkurt
Çay – Mevlüt Çınar
Bolvadin – Ömer Dayı
Çobanlar – Ali Altıntaş
Bayat – Erol Bulut

AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adapazarı – Süleyman Dişli
Serdivan – Yusuf Alemdar
Arifiye – İsmail Karakullukçu
Geyve – Murat Kaya
Akyazı – Şener Bayraktar
Kaynarca – Zeynur Özel
Taraklı – Tacettin Karaman
Pamukova – Cevat Keser
Erenler – Ahmet Çil
AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepsut – İsmail Cankul
Burhaniye – Necdet Uysal
Karesi – Yücel Yılmaz
Altıeylül – Zekai Kafaoğlu
AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sungurlu – Selahatin Uzunkaya
Alaca – M.Esat Yılmaz
İskilip – Ahmet Ertekin
Osmancık – Bekir Yazıcı
Oğuzlar – Ali Uyanık
Kargı – Zeki Şen
Mecitözü – Yaşar Kabakcı
Ortaköy – Taner İspir
Boğazkale – Osman Tangazoğlu
Laçin – Erdal Altundaş
Uğurludağ – Kenan Genç
Bayat – Mustafa İnce
AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Afşin – Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir
Dulkadiroğlu – Necati Okay
AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Posof – Bedrettin Çakıcı
Damal – Nevriye Derdiyok
Çıldır – Mehmet Fatih Kılınç
Hanak – Taşdemir Çoban
Göle – Akın İsmailoğlu
AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gölyaka – YakuİLp Demircan
Yığılca – Fikret Çıracı
Cumayeri – Recep Tuna
Konuralp – Talip Çabukoğlu
Akcakoca – Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı – Osman Usta
Beyköy – Hakan Uykusuz
Gümüşova – Ersoy Gündoğdu
AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gürpınar – Fuat Atan
Bahçesaray – Muhammed Orhan
Gevaş – Sinan Hakan
Çaldıran – Ferman Yıldırım
Edremit – Abdulhekim Karabıyık
Özalp – Zeki Erbulun
Tuşba – Fevzi Özgökçe
Erçiş – Abdulehad Arvas
Saray – Metin Özarslan
İpekyolu – Abdulmenav Keyifli
Çatak – Emin Babur
AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Menteşe – Mestan Yayman
Seydikemer – Adem Ayat
Milas – Hürol Önder
Bodrum – Mustafa Paşalı
Marmaris – Mehmet Tugay
Yatağan – Mustafa Toksöz
Köyceğiz – Kamil Ceylan
Datça – Mehmet Cennet
Kavaklıdere – Mehmet Demir
Ortaca – Salih Özdemir
AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Nilüfer – Mustafa Esgin
Harmancık – Mustafa Çetinkaya
Büyükorhan – Hasan Taş
Orhaneli – İrfan Tatlıoğlu
Karacabey – Ali Özkan
Gürsu – Cüneyt Yıldız
İznik – Kağan Mehmet Usta
Yıldırım – Özgen Keskin
Osmangazi – Mustafa Dündar
Gemlik – Refik Yılmaz
Yenişehir – Süleyman Çelik
M.kemalpaşa – Sadi Kurtulan
Kestel – Yener Acar
İnegöl – Ali Nur Aktaş
Mudanya – Kadir Kahraman
Orhangazi – Neşet Çağlayan
AK PARTİ KOCAELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
İzmit – Nevzat Doğan
Başiskele – Hüseyin Ayaz
Gölcük – Mehmet Ellibeş
Gebze – Adnan Köşker
Körfez – Yunus Pehlivan
Darıca – Şükrü Karabacak
Karamürsel – İsmail Yıldırım
AK PARTİ ARTVİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arhavi – Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli – Eyüp Aytekin
Murgul – Hasan Çavuş
Şavşat – Ahmet Öztürk
Ardanuç – Hasan Demirci
Borçka – Aslan Atan
Hopa – Nedim Cihan
AK PARTİ KARAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ermek – Uğur Sözkesen
Akçaşehir – Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir – A.İhsan Alanlı
Ayrancı – Ferhat Erkmen
Sarıveliler – Halil Kulak
Başyayla – Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı – Mehmet Ceyhan
Güneyyurt – Celil Yağız
Göktepe – Bayram Şahin
AK PARTİ YALOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Armutlu - Mehmet Birkan
Termal - İsmail Atik
Altınova – Metin Oral
Çınarcık – Murat Erdoğan
Esenköy – Özer Kaptan
Taşköprü – Şaban Ertan
Tavşanlı – Kadri Çiçek
Kaytazdere – Tülay Yamaç
Teşvikiye – Ahmet Meydan
Kadıköy – Mehmet Şahin
AK PARTİ ISPARTA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Aksu - Adnan Demir
Gönen - Ahmet Doğan
Güneykent - Fahrettin Gözgün
Atabey - Tevfik Atasoy
Eğirdir - Osman Nuri Özmeral
Gelendost - Mehmet Sezgin
Keçiborlu - Yusuf Murat Parlak
Uluborlu - Mehmet Uğur Ünverdi
Senirkent - Erol Durmuş
Büyük Kabaca - Ali İhsan Temurçin
Şarkikaraağaç - Bayram Aydemir
Çarıksaraylar - Özcan Turhan
Yalvaç - Adnan Gemici
Sütçüler - Hüseyin Müftüoğlu
Yenişarbademli - Yaşar Gencer

AK PARTİ ERZURUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Palandöken – Orhan Bulutlar

Aziziye – Fatih Cengiz
Yakutiye – Ali Korkut
Pazaryolu – Recep Kaplan
Horasan – Önder Genç
Olur – Rüstem Polat
Tortum – Hasan Çakmak
İspir – Osman Çakır
Narman – Ahmet İşleyen
Karayazı – Mehmet Güven
Karaçoban – Sedat Gümüş
Köprüköy – Osman Belli
Oltu – İbrahim Siyrek
Aşkale – Ahmet Yaptırmış
Çat – Şibli Saydın
Hınıs – Mahmut Abiş
Pasinler – Gökay Selçuk
Şenkaya – Görbil Özcan
Tekman – Yakup Doğan
Uzundere – Halis Özsoy

AK PARTİ SİNOP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ayancık – Ayhan Ergün
Boyabat – Mehmet Hüseyin Maviş
Dikmen – Ahmet Kalafat
Durağan – Ahmet Kılıçaslan
Erfelek – İbrahim Felek
Gerze – Cevat Şensoy
Saraydüzü – Hasan Peker
Türkeli – Mustafa Özcan

AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çayırlı – Murat Demirdöğen
İliç – Ramazan Buran
Kemah – Hüsamettin Şanal
Kemaliye – Mustafa Haznedar
Tercan – Lokman Gültekin
Üzümlü – Hüsnü Işık
Otlukbeli – Vahdet Ercan
Refahiye – Fatih Gök

AK PARTİ AK PARTİ SİVAS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Zara - Ahmet Pala

Şarkışla - Turgay Oğuz
Gemerek – İrfan Sağırkaya
İmranlı - M.Ali Dursun Yurttaş
Yıldızeli - Selim Bas
Altınyayla - Necmettin Mermer
Suşehri - Fazlı Yüksel
Gürün - Mehmet Aktaş
Koyulhisar - Eyüp Ayın

AK PARTİ NEVŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Acıgöl – Ercan Ertaş
Avanos – Mustafa Körükçü
Derinkuyu – Serdar Pala
Gülşehir - Mustafa Dursun
Hacıbektaş - Yusuf Koçak
Kozaklı - Erdoğan Çelik
Ürgüp – Mehmet Aktürk
Sulusaray – Bayram Yılmaz
Karapınar – Mustafa Tiftik
Nar – Ali Erdoğmuş
Tatlarin – Hilmi Biltekin
Yazıhüyük – Cengiz Çavdar
Kaymaklı – Halit Elma
Göre – Mustafa Topçu
Kavak – Celal Yiğit
Kalaba – Mustafa Köroğlu
Çalış – Alparslan Özer

AK PARTİ SAMSUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Atakum – İshak Taşçı

İlkadım – Erdoğan Tok
Canik – Osman Genç
Havza – Murat İkiz
Salıpazarı – Halil Akgül
Tekkeköy – Hasan Togar
Çarşamba – Hüseyin Dündar
Kavak – Salih Çelik
Ondokuzmayıs – Osman Topaloğlu

AK PARTİ BİTLİS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Adilcevaz – Necati Gürsoy

Tatvan – Abdulbari Kocakaplan
Güroymak – Hüseyin Mutlu
Hizan – Arif Taylan
Mutki – Vahdettin Barlak
Gölbaşı – Hikmet Kardaş
Aydınlar - İbrahim Ergün
Günkırı - Şeref Sencer
Ahlat - Mümtaz Çoban

AK PARTİ BATMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Hasankeyf – A.Vahap Kusen
Kozluk – Veysi Işık
Sason – Muzaffer Arslan
Beşiri – Sait Karabulut
Gerçüş – Şeyhmus Ekmen
Balpınar – Hüseyin Geylani
Yücebağ – Abdullah Bil
İkiköprü – Ali Kıyanç

AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kayapınar – Haşim Haşimi-Zülküf Güneli
Sur – Abdurrahman Kurt
Bağlar – Alaettin Parlak
Yenişehir – Hüseyin Cengiz,Sebgetullah Seydaoğlu
Dicle – M.Faysal Ensarioğlu

AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Oğuzeli – Süleyman Akgün
Nizip – H.Fevzi Akdoğan
Karkamış – Nuh Kocaaslan
Yavuzeli – M.Kemal Sakaroğlu
Şahinbey – Mehmet Tahmazoğlu
Şehitkamil – Rıdvan Fadıllıoğlu
Araban – Mehmet Özdemir
Islahiye – Kemal Vural
Nurdağı – Hasan Dilek

AK PARTİ ÇANKIRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kızılırmak – Bayar Soysal
Yapraklı – Hasan Avşar
Kurşunlu – Ruhi Şeker
Şabanözü – Ali Çapçı
Orta – Recep Koçak
Korgun – Halil Öz
Eldivan – Hüseyin Kantaş
Atkaraçalar – Rıfat Altıntop
Ilgaz – Halit Uğurlu
Çerkeş – Mehmet Kiraz

AK PARTİ AĞRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Eleşkirt – Nuri Çelik
Patnos – Cem Akbay
Hamur – İsmail Kaya
Doğubeyazıt – Hikmet Şahin
Tutak – Bülent Osmanağaoğlu

AK PARTİ ZONGULDAK İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Devrek – Mustafa Semerci
Alaplı – Nevzat Çimenoğlu
Kozlu – Akın Kaymak
Gökçebey – Vedat Öztürk
Çaycuma – Mithat Gülşen
Kilimli – Ümit Velioğlu

AK PARTİ AYDIN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Efeler – Yalçın Pekgüzel

Nazilli – Bekir Erim

AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Artuklu – Serdar Yay,Mehmet Çakmak

AK PARTİ HATAY İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Kumlu – İbrahim Paç
Payas – Bekir Altan
Defne – Volkan Özkaya
Yayladağ – Mehmet Kalkan
İskenderun – Mehmet Dönmez

AK PARTİ BURDUR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Bucak – Ramazan Ayaz

AK PARTİ YOZGAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Boğazlıyan – Hamdi Erdal
Sorgun – Ahmet Şimşek
Şefaatli – Zeki Bozkurt
Akdağmadeni – Suphi Taştan
Yerköy – Kadir Yılmaz

AK PARTİ TOKAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Güryıldız – Habib Han
Turhal – Ali Gözen
Zile – Lütfi Vidinel
Niksar – Salih Ünsal
Emirseyit – Ertuğrul Ağıl
Yeşilyurt – Kazım Misafir
Bozçalı – Mustafa Yılmaz
Hasanşeyh – Recep Külekçi
Cimitekke – Hüseyin Gül
Bereketli – Hasan Yücel

AK PARTİ ADIYAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çelikhan – Mustafa Bulut
Gölbaşı – Yusuf Özdemir
Kahta – Yusuf Turanlı

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

    GAZETE MANŞETLERİ

    ANKET Sonuçlar Tümü

    ?Cumhurbaşkanı kim olmalı?

    EN ÇOK OKUNANLAR

    BUGÜN

    BU HAFTA

    BU AY

    EN ÇOK YORUMLANANLAR

    BUGÜN

    BU HAFTA

    BU AY

    ARŞİV